sobota, 23.02 2019, 22:00
Mladinski informativni in kulturni klub
petek, 01.03 2019, 20:00
Pomurski sejem, Gornja Radgona
sobota, 02.03 2019, 21:00
Life klub
nedelja, 10.03 2019, 9:30
Kranjska Gora, Slovenija
torek, 19. 2. 2019
Kako izuriti svojega zmaja 3
14:00 Kino Komuna Dvorana Komuna animirana družinska pustolovščina
14:20 Kolosej Ljubljana Dvorana Arena P&P (7) animirana družinska pustolovščina
14:50 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 1 animirana družinska pustolovščina
15:40 Kolosej Ljubljana Dvorana 6 animirana družinska pustolovščina
16:30 Kolosej Ljubljana Dvorana Arena P&P (7) animirana družinska pustolovščina
17:00 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 3 animirana družinska pustolovščina
17:45 Kolosej Ljubljana Dvorana 6 animirana družinska pustolovščina
LEGO film 2
14:00 Kolosej Ljubljana Dvorana 12 animirana akcijska komična pustolovščina
Grinch (sinhroniziran)
14:05 Kolosej Ljubljana Dvorana 11 animirana družinska komedija
Bohemian Rhapsody
14:10 Kolosej Ljubljana Dvorana 9 biografska glasbena drama
16:45 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 1 biografska glasbena drama
Aquaman
14:15 Kolosej Ljubljana Dvorana 2 akcijska domišljijska pustolovščina
Srečen smrtni dan 2
14:25 Kolosej Ljubljana Dvorana Story (3) srhljivka
Kako izuriti svojega zmaja 3 3D
14:40 Kolosej Ljubljana Dvorana RA Antena (5) animirana družinska pustolovščina
16:20 Kolosej Ljubljana Dvorana Story (3) animirana družinska pustolovščina
Alita: Bojni angel
15:00 Kolosej Ljubljana Dvorana 8 akcijska domišljijska pustolovščina
17:20 Kolosej Ljubljana Dvorana 8 akcijska domišljijska pustolovščina
Ralph ruši Internet: Razbijač Ralph 2
15:05 Kolosej Ljubljana Dvorana 1 animirana komična pustolovščina
17:10 Kolosej Ljubljana Dvorana 1 animirana komična pustolovščina
Bog, le kaj smo spet zagrešili?
15:10 Kolosej Ljubljana Dvorana 4 komedija
15:10 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 3 komedija
17:00 Kolosej Ljubljana Dvorana 4 komedija
Soba pobega
15:30 Kolosej Ljubljana Dvorana Rio (10) psihološki triler
17:30 Kolosej Ljubljana Dvorana Rio (10) psihološki triler
Marija Škotska
15:45 Kolosej Ljubljana Dvorana 11 zgodovinska drama
Lepi fant
16:00 Kino Komuna Dvorana Komuna biografska drama
16:50 Kolosej Ljubljana Dvorana 2 biografska drama
Magične živali: Grindelwaldova hudodelstva
16:00 Kolosej Ljubljana Dvorana 12 domišljijska pustolovščina
Snežna kraljica: Dežela zrcal
16:35 Kolosej Ljubljana Dvorana 9 animirana družinska pustolovščina
Alita: Bojni angel 3D
16:40 Kolosej Ljubljana Dvorana RA Antena (5) akcijska domišljijska pustolovščina

Pages

Oglaševanje

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Ste spremljali EMO?