sobota, 12. 10. 2019
23:00 RUSH /
ponedeljek, 14. 10. 2019
20:00 Jazz Ponedeljek: Klemm, Rukavina, Stanisavljević & Divjak /
torek, 15. 10. 2019
20:00 10kina Jesenska Komedija - Črni humor /
21:00 Jesus Chrüsler Supercar (SWE) /
23:00 Tuesday's at LAB w/ Glia, Brtinzz, Jona, Kendi /
sreda, 16. 10. 2019
20:00 Emma Ruth Rundle - Gala Hala, Ljubljana /
20:30 U pol' 9 kod Sabe /
21:00 Crypt Trip + High Reeper /
petek, 18. 10. 2019
20:00 Back to the 80s /
23:00 SNIF presents: Casement (UK) /
sobota, 19. 10. 2019
22:00 Best Life - Ivan Zak /
ponedeljek, 21. 10. 2019
20:00 Jazz Ponedeljek: Milan Stanisavljević Quartet /
torek, 22. 10. 2019
19:00 Lenart Perko: "ch0 Forged" /
sreda, 23. 10. 2019
20:00 MICHAEL GIRA + posebni gost: Norman Westberg (Swans) @ KŠ /
četrtek, 24. 10. 2019
21:00 SiDDHARTA /
21:00 SiDDHARTA | Četrtek, 24. Oktober, Cvetličarna /
petek, 25. 10. 2019
21:00 SiDDHARTA /
21:00 SiDDHARTA | Petek, 25. Oktober, Cvetličarna /
21:00 blunout • Alya - koncert iz dnevne sobe • 25.10.2019 /
sobota, 26. 10. 2019
20:00 Drum and Bass Konferenca 2019 /
22:00 Best Life - Secret Guest /
ponedeljek, 28. 10. 2019
20:00 Jazz Ponedeljek: Mikola, Križaj, Smrdel & Žerdin /
20:30 Bob Log III - Klub Gromka, Ljubljana /
torek, 29. 10. 2019
20:00 Monstruma /
20:00 10kina Jesenska Komedija - Improleptika /
sreda, 30. 10. 2019
20:00 Drab Majesty & Body of Light /
sobota, 02. 11. 2019
21:00 Alex's Hand Hungarian Spa Tour: Prulček /
ponedeljek, 04. 11. 2019
20:00 Conan, UN, Sixes - Gala Hala /
četrtek, 07. 11. 2019
20:00 Psihomodo Pop /
torek, 12. 11. 2019
19:00 12.11. POD, Alien Ant Farm, Dead Girls Academy - Kino Siska /
četrtek, 14. 11. 2019
18:00 Festival Grounded 2019 /
20:00 THE TIGER LILLIES @ Kino Šiška /
petek, 15. 11. 2019
21:00 blunout • Maja Keuc (Amaya) - Tribute to soul • 15.11.2019 /
ponedeljek, 18. 11. 2019
18:00 Indian Neighbours LIVE /
sreda, 20. 11. 2019
20:00 GODSPEED YOU! BLACK EMPEROR @ Kino Šiška /
sobota, 23. 11. 2019
22:00 Best Life - Luka Basi /
petek, 29. 11. 2019
20:00 Lebanon Hanover /
sreda, 04. 12. 2019
20:00 CULT OF LUNA + A.A. Williams + Brutus @ Kino Šiška /
četrtek, 05. 12. 2019
18:30 5.12. Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain - Kino Siska /
sobota, 07. 12. 2019
22:00 Best Life - Skupina Tequila /
sobota, 14. 12. 2019
22:00 Jasmin Stavros /
sobota, 21. 12. 2019
22:00 Besl life - Pop Design /
petek, 24. 4. 2020
20:00 Jürjevo 2020 /
sobota, 25. 4. 2020
20:00 Jürjevo 2020 /
nedelja, 26. 4. 2020
20:00 Jürjevo 2020 /
petek, 01. 5. 2020
20:00 Jürjevo 2020 /

Pages

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Ali ste zadovoljni z nočnim življenjem v Sloveniji?