petek, 23.11 2018, 23:00
Dvorana Gustaf Pekarna, Maribor
petek, 14.12 2018, 21:00
Dvorana Stožice, Ljubljana
sobota, 15.12 2018, 20:00
Dvorana Stožice, Ljubljana
sobota, 22.12 2018, 22:00
Mesto oblikovanja, Ljubljana
sreda, 21. 11. 2018
22:00 Karaoke z Mr. Žix-om /
22:00 Freaky Wednesday with DJ Dey / R&B, Hip-Hop, Reggaeton /
22:00 Harry Potter and the Goblet of Alcohol /
22:00 Brucovanje Zdravstvene fakultete /
23:00 OFF program 34. festivala LGBT filma : Queercore /
četrtek, 22. 11. 2018
9:30 iCANKAR - Štihova dvorana /
10:30 LA FONTAINOVE BASNI - Kosovelova dvorana /
11:00 iCANKAR - Štihova dvorana /
16:00 Thursday Gin Selection /
17:00 Unknown TASTE & četrtkov after work /
19:00 Digestiv / Mostovn /
19:30 ORKESTER SLOVENSKE FILHARMONIJE - Gallusova dvorana /
20:00 Kavarniški večer: Kjer se konča pravica /
20:00 TSAR B /
20:00 Predpremiera • Predstava, ki gre narobe Festivalna dvorana, Ljubljana
20:00 Staromodna komedija - Drama kavarna /
20:00 Prerok /
20:00 OTROŠTVO V SPOMINIH /
20:00 Duet za tolkala in stopala /
20:00 Otvoritev razstave: Sara Kager - Jutra v g-molu /
21:00 ŠTUKomedija: TADEJ TOŠ /
21:00 Festival Grounded 2018 | electronic music Ljubljana
21:00 Ecliptic /
21:00 Tatovi podob predstavljajo: Matilda in njene žemljice /
21:00 Četrtkanje: Frat party /
21:00 EXCITE! /
21:00 Tobačna Akustika #3: Imperij /
21:30 Goblini (Srbija) + Bütli /
22:00 Bryan Adams The Ultimate Pop Rock Party /
23:00 ♚ BACK to the 80's ♚ Erasmus Time travel ♚ /
petek, 23. 11. 2018
9:30 iCANKAR - Štihova dvorana /
11:00 iCANKAR - Štihova dvorana /
18:00 Visoška kronika - veliki oder /
19:00 3. tradicionalni Terasin turnir v 4 v vrsto /
19:30 ORKESTER SLOVENSKE FILHARMONIJE - Gallusova dvorana /
19:30 HOT JAZZ BAND - KLUB CD /
20:00 Čakalnica /
20:00 Premiera • Predstava, ki gre narobe Festivalna dvorana, Ljubljana
20:00 Profesor Kuzman mlajši /
20:00 Nataša Živković: Sine /
21:00 Orlek /
21:00 Večer Srbske Komedije /
21:00 Metal Strikes Back /
21:00 Cikel Harmonikada: Drom Pale Luma & Ionel Fedescu /
21:00 Pearl Jam Project /
21:00 Demolition Group, Lilith Cage /
21:00 Odklop Vol. I by Sitigang & Mondial Travel /
21:00 EDI NULZ (AT) /
21:00 Clone of Brain Damage (fr, electro / dub) + local support /
21:00 Koncert: Lea Sirk /

Pages

Oglaševanje

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Ali ste že bili v operi?