četrtek, 22.08 2019, 18:00
As Aperitivo
petek, 23.08 2019, 20:00
Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
sobota, 24.08 2019, 21:00
Xtime Ptuj
četrtek, 22. 8. 2019
18:00 Knafelj Party - Green Experience - 22.8. 2019 /
20:00 DEERHUNTER + Domen Don Holc @ Kino Šiška /
21:00 La Brisa w. Jerry Ropero /
petek, 23. 8. 2019
20:00 Festival MLADI LEVI 2019 /
22:00 Difrakcija / 5 years of Bass Fighters warmup / 23.08.2019 /
sobota, 24. 8. 2019
20:00 Festival MLADI LEVI 2019 /
21:00 Poetovio Summer Fest 2019 | Bar Ranca Ptuj /
nedelja, 25. 8. 2019
20:00 Festival MLADI LEVI 2019 /
ponedeljek, 26. 8. 2019
20:00 Festival MLADI LEVI 2019 /
torek, 27. 8. 2019
20:00 ANDERSON .PAAK & THE FREE NATIONALS @ Kino Šiška /
20:00 Festival MLADI LEVI 2019 /
21:00 Poletna 10ka v Tobačni #26 - Še poletja, Avgust! /
sreda, 28. 8. 2019
20:00 Festival MLADI LEVI 2019 /
21:00 Zgodbe o zakladih // Arne Hodalič /
četrtek, 29. 8. 2019
20:00 Festival MLADI LEVI 2019 /
petek, 30. 8. 2019
20:00 CRUSH z EMKEJ - Askari terasa / Lenart /
20:00 Festival MLADI LEVI 2019 /
22:00 5 years of Bass Fighters / BF XL w/ A.M.C + Innate MC /
22:00 5 years of Bass Fighters / BF XL w. TBA + TBA /
23:00 Festival Urbane Kulture After w/ Marko Nastić /
sobota, 31. 8. 2019
10:00 Šampanjski brunch /
18:00 Clone of Festival Urbane Kulture After w/ Marko Nastić /
18:00 Bunkerfest 2019 /
20:00 Festival MLADI LEVI 2019 /
21:00 Nina Pušlar | Bar Ranca Ptuj /
22:00 Dave Manali I house classics set /
četrtek, 05. 9. 2019
21:00 Acid Hags - Prulček, Ljubljana - 5.9.2019 /
petek, 06. 9. 2019
20:00 SMOKEASAC & TEDDY + Ledeni + TrashGang & Nimaš izbire popup @ KŠ /
21:00 PRVA Največja / Veliki OPEN AIR - XTIME Ptuj 6.9. / 16+ /
21:00 Nina Pušlar - Veliki koncert Križanke, Ljubljana
21:00 Otvoritev jesenske sezone in Orto Rock Karaoke /
21:30 Back To School PENA Party 2019 /
sobota, 07. 9. 2019
21:30 PUFF band "pure rock tour" /
22:00 KiNG FOO Live At Satchmo Jazz Club, Maribor /
četrtek, 12. 9. 2019
20:00 KŠ X | OPERATORS @ Kino Šiška /
petek, 13. 9. 2019
20:00 Festival Mikk23 /
21:00 Camilla Sparksss & OD Bongo /
sobota, 14. 9. 2019
20:00 Festival Mikk23 /
20:00 KŠ X | GRAMATIK @ Križanke /
22:00 FusionDrive with Juno Reactor /
23:00 Basolovka 2019 /
nedelja, 15. 9. 2019
20:00 KŠ X | MARTIN RAMOVEŠ BAND: ROB @ Kino Šiška /
20:00 Festival Mikk23 /
ponedeljek, 16. 9. 2019
20:00 ALIEN EXPRESS: DRUGI LET @ Kino Šiška /
20:00 Festival Mikk23 /
20:30 Cradle Trio [ Austria, Blues Rock ] / Live at Prulček /
torek, 17. 9. 2019
20:00 17.9. Mgla, Martwa Aura, Dagorath - Orto bar /
20:00 DEAFHEAVEN + TOUCHÉ AMORÉ + Portrayal of Guilt @ KŠ /
četrtek, 19. 9. 2019
19:00 KŠ X | JON HOPKINS (DJ) @ Kino Šiška /
petek, 20. 9. 2019
20:00 KŠ X | SLEAFORD MODS @ Kino Šiška /

Pages

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Ali spremljate šport?