petek, 24.11 2017, 22:00
Dvorana Gustaf Pekarna | Maribor
sobota, 02.12 2017, 20:00
KluBar
torek, 05.12 2017, 20:00
Dvorana Stožice | Ljubljana
petek, 08.12 2017, 20:00
Dvorana Stožice | Ljubljana
petek, 15.12 2017, 22:00
Unterhund | Ormož
sreda, 22. 11. 2017
Vesela pošastna družina
14:00 Kolosej Ljubljana Dvorana Rio (10) animirana družinska pustolovščina
15:30 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 2 animirana družinska pustolovščina
15:50 Kolosej Ljubljana Dvorana Rio (10) animirana družinska pustolovščina
Liga pravičnih 2D
14:00 Kolosej Ljubljana Dvorana 6 akcijska domišlijska pustolovščina
16:20 Kolosej Ljubljana Dvorana 6 akcijska domišlijska pustolovščina
Mali šef (sinhronizirano)
14:05 Kolosej Ljubljana Dvorana 1 družinska animirana komedija
Vaiana: Iskanje bajeslovnega otoka (sinhro)
14:20 Kolosej Ljubljana Dvorana 11 animirana družinska komična pustolovščina
Jaz, baraba 3 (sinhronizirano)
14:25 Kolosej Ljubljana Dvorana Story (3) animirana komična pustolovščina
16:05 Kolosej Ljubljana Dvorana Story (3) animirana komična pustolovščina
Košarkar naj bo
14:30 Kolosej Ljubljana Dvorana 9 mladinski
15:20 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 3 mladinski
15:30 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 2 mladinski
16:15 Kolosej Ljubljana Dvorana 9 mladinski
17:00 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 3 mladinski
LEGO Ninjago Film 2D
14:40 Kolosej Ljubljana Dvorana 12 animirana akcijska komedija
Umor na Orient Ekspresu
14:45 Kolosej Ljubljana Dvorana 7 misteriozna kriminalka
17:00 Kolosej Ljubljana Dvorana 7 misteriozna kriminalka
Očka proti fotru 2
14:45 Kolosej Ljubljana Dvorana RA Antena (5) komedija
16:50 Kolosej Ljubljana Dvorana RA Antena (5) komedija
17:10 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 2 komedija
17:10 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 2 komedija
Mali Bigfoot
14:50 Kolosej Ljubljana Dvorana 8 animirana komedija
16:30 Kolosej De Luxe Kranj Dvorana 1 animirana komedija
16:40 Kolosej Ljubljana Dvorana 8 animirana komedija
Milice 2
14:50 Kolosej Ljubljana Dvorana 2 komedija
Thor: Ragnarok 2D
15:40 Kolosej Ljubljana Dvorana 4 akcijski domišljijski spektakel
Trd oreh 2
15:55 Kolosej Ljubljana Dvorana 1 animirana komična pustolovščina
Moj mali poni: Film
16:25 Kolosej Ljubljana Dvorana 11 animirana družinska pustolovščina
Kingsman: Zlati krog
16:30 Kolosej Ljubljana Dvorana 12 akcijska pustolovščina
Žaga 8
16:40 Kolosej Ljubljana Dvorana 2 grozljivka

Pages

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Vaša najljubša slovenska pevka?