petek, 20.10 2017, 22:00
Nova Izba
sobota, 21.10 2017, 21:00
Ljubljana
sobota, 21.10 2017, 21:00
Prireditveni center ŠTUK
sobota, 21.10 2017, 22:00
Cirkus
sobota, 21.10 2017, 23:00
Cvetličarna
ponedeljek, 30.10 2017, 19:00
Pub BELI KONJ
torek, 31.10 2017, 22:00
Cvetličarna
sreda, 15.11 2017, 19:00
Arena Stožice | Ljubljana
sobota, 21. 10. 2017
22:00 Defonija: Butcher / Lehn / Shipp + Kaja Draksler Klub Gromka
22:00 BIRDS OF PARADISE: A Special Latin Flavored Night Cirkus
22:00 Nori na soboto | sobota, 21. oktober v Mesečini ob 22:00 Klub Mesečina
22:00 MYSTERY NIGHT Feniks caffe and lounge
22:00 INES ERBUS at Xtime Ptuj - Sobota 21. oktober 2017 Xtime Ptuj
23:00 PURE Oldies Goldies - Sax Edition | Cvetličarna, 21.Oktober Cvetličarna
23:00 Reggaeton especiales despacito I top six I saturday 21.10 TOP SIX - Day 'n' Night Club
23:00 SOLVD Klub K4
23:00 Luke Black Live! Klub Tiffany
nedelja, 22. 10. 2017
20:00 Birth of joy (alter/indie/rock, Nizozemska) Hangar Bar
20:00 ANATHEMA + Alcest Kino Šiška
ponedeljek, 23. 10. 2017
11:00 NEUSTRAŠNA RAZISKOVALKA | Štihova dvorana Cankarjev dom
19:00 Kostanjev žar 2017 / tekmovanje in free kostanj Prireditveni center ŠTUK
19:30 Literarni megabajti: Franco Buffoni – Byronov služabnik Klub Tiffany
19:30 Zid, jezero | VELIKI ODER SNG DRAMA Ljubljana
19:30 Gogoland Mestno gledališče Ptuj
20:00 ZBOR DUHOVNIŠTVA SANKTPETERBURŠKE METROPOLIJE | Linhartova dvorana Cankarjev dom
20:00 SLAVOJ ŽIŽEK: TROJNO ŽIVLJENJE ANTIGONE | Gallusova dvorana Cankarjev dom
21:00 WE'RE GONNA SING SOME JAZZ Prulček
22:00 Dubwise Massive! with Naram KUD Channel Zero
torek, 24. 10. 2017
11:00 NEUSTRAŠNA RAZISKOVALKA | Štihova dvorana Cankarjev dom
18:00 NEUSTRAŠNA RAZISKOVALKA | Štihova dvorana Cankarjev dom
18:00 Metodologije beleženja: Mateja Bučar & Maša Radi Pritličje
19:30 RABBIT RABBIT FEAT. CARLA KIHLSTEDT, MATHIAS BOSSI & JEREMY FLOWER | Klub CD Cankarjev dom
19:30 GRIGORIJ SOKOLOV, KLAVIR | Gallusova dvorana Cankarjev dom
20:00 Live rock nights - Kalaia Hangar Bar
20:30 Večer Novega v Novi 10ki #3 KLUB SMEHA 10KA
21:00 SONICA Series XXI | LAWRENCE ENGLISH Kino Šiška
21:00 PRULČEK IMA TALENT - KARAOKE Prulček
22:00 Brucovanje EPF, FS in FNM Prireditveni center ŠTUK
22:00 Pirate PARTY Feniks caffe and lounge
sreda, 25. 10. 2017
10:00 LATENTNO | Mala galerija Cankarjev dom
11:00 NEUSTRAŠNA RAZISKOVALKA | Štihova dvorana Cankarjev dom
17:00 DRUGA STRAN UPANJA (TOIVON TUOLLA PUOLEN) | Kosovelova dvorana Cankarjev dom
19:00 DIALOGI SLOVENIJA : NEMČIJA | Klub CD Cankarjev dom
19:00 PREDSTAVITEV PRVOTNE PODOBE NARODNEGA DOMA V MARIBORU Narodni dom Maribor
19:30 Faust | VELIKI ODER SNG DRAMA Ljubljana
20:00 MILKO LAZAR IN IGOR MATKOVIĆ Z BIG BANDOM RTV SLOVENIJA Kino Šiška
21:00 Darla Smoking & Well Gedacht Pritličje
21:00 FOURMORE Prulček
21:00 Salsa Night Sputnik Svetovna kavarna
22:00 Oktobrska Balkanjada / Klub Trust, SREDA 25.10.2017 TRUST kavarna - restavracija - hiša zabave
22:00 Spoznavni VŠ za gostinstvo in turizem, Sreda 25.10.2017 TRUST kavarna - restavracija - hiša zabave
22:00 Halloween Največjih @Cvetličarna 25. 10. Cvetličarna
22:00 Študentski Halloween ❋ 25.10. ❋ @Cirkus Cirkus
23:00 Pirati s Hribov Companeros Ljubljana
23:00 K4 Frekvenca: NITZ & SIMM Klub K4
četrtek, 26. 10. 2017
11:00 NEUSTRAŠNA RAZISKOVALKA | Štihova dvorana Cankarjev dom
17:00 Dan nezavržene hrane - Kavalova kulinarična ustvarjalnica Špica Caffe
18:00 Drama Nama | VELIKI ODER SNG DRAMA Ljubljana

Pages

Oglaševanje

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Kateri letni čas vam je najbolj všeč'