petek, 24.11 2017, 22:00
Dvorana Gustaf Pekarna | Maribor
sobota, 02.12 2017, 20:00
KluBar
torek, 05.12 2017, 20:00
Dvorana Stožice | Ljubljana
petek, 08.12 2017, 20:00
Dvorana Stožice | Ljubljana
petek, 15.12 2017, 22:00
Unterhund | Ormož
petek, 24. 11. 2017
9:00 NAJ GRE VSE V Π ALI KAKO SEM SE NAUČIL 3141 DECIMALK | Štihova dvorana Cankarjev dom
9:30 OPERA MARTIN KRPAN | Kosovelova dvorana Cankarjev dom
11:00 KATALENA: ENCI BENCI KATALENCI | Linhartova dvorana Cankarjev dom
17:00 Maratonski dvoboj dveh mednarodnih igralcev Špica Caffe
17:00 Antigona | VELIKI ODER SNG DRAMA Ljubljana
18:00 Pirate Piška: /Platonik/ Embryo Layerjeva hiša
18:45 Vinarski Due(t)l: Vinska klet Ferdinand - Dveri Pax Rožmarin
19:00 Matjaž Javšnik I Striptiz Mansion Celje
19:00 Srce nam še vedno igra 2017 - dvorana Primskovo, Kranj KluBar
19:00 Gledališki koncert po besedilih Gregorja Strniše Slovensko mladinsko gledališče
19:00 VIVA PUNK! VIVA RŠ! Tradicionalni vsemetelkovski benefit Klub Gromka
19:00 Razstava slikarskih del: Mihe Roškarja Jazz Klub Satchmo
19:30 ORKESTER SLOVENSKE FILHARMONIJE | Gallusova dvorana Cankarjev dom
19:30 Iskrena spoved Mestno gledališče Ptuj
19:30 Gledališka predstava: Ljubi moj Kulturni dom Slovenj Gradec
19:30 Admir Baltić - Slaba Družba KLUB SMEHA 10KA
20:00 2390 /w Evident Kmkc Kompleks
20:00 Orto & Rock Radio Party Orto Bar
20:00 LessGO! : Matter / Mara & Matija / Bojler Afterparty Mostovna
20:00 VIVA PUNK! VIVA RŠ!: Tradicionalni vsemetelkovski benefit Gala Hala
20:00 Marko Bulc: PRVA ALTRUISTIČNA PREDSTAVA Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
20:00 ROBERT GLASPER TRIO & DJ SUNDANCE | Linhartova dvorana Cankarjev dom
20:00 Cocktail Party 24.11.2017 La Siesta La Siesta- kavarna, hrana in klub
20:00 Jack Attack I Petek 24.11. I ČILI CLUB Čili Bar & Club
20:00 Viperstone koncert v ZIP Bazi Trzin ZIP Baza
20:00 Neprijatelj prelazi Zeku (punk rock, Srbija) Hangar Bar
20:00 Metal koncert: Broken Lock, Edge Of Sins, Maskardh TrainStation SubArt
20:00 Petkova PUMPA by RADIO Aktual (Bellavita bar) petek 24.11. Bellavita Bar
20:00 Zapleši z DJ-jem Sputnik Svetovna kavarna
21:00 CRAZY Cirkus with Clay Clemens Cirkus
21:00 Rockabilly Popcorn Party Jazz Klub Satchmo
21:00 Allnighter w. Timo G (house set) - Xtime Ptuj • Petek 24112017 Xtime Ptuj
21:00 Single ladies – Beyonce tribute band / Patriot / 24.11.2017 MC Patriot
21:00 Šaban Šaulić na Disco Planet Kranj // petek, 24.11.17 DISCO PLANET | Kranj
21:00 Derivat w/ Marco Bailey & Mike Humphries @ŠTUK, Maribor Prireditveni center ŠTUK
21:00 AJDE ZORA (IT) Prulček
21:00 ✦ ✦✦ Klub Mesečina 28 let ✦✦ ✦ | petek, 24. november Klub Mesečina
21:00 Back to the 90's Feniks caffe and lounge
21:00 Velika zabava z Miranom Rudanom Bar | Klub Dolce Vita
22:00 22. obletnica Niagare NIAGARA Lounge Bar
22:00 Fantastik Band & Sha@Top Six Club (petek 25.11) TOP SIX - Day 'n' Night Club
22:00 12h Gathering at F Club - Petek, 24.11.2017 F club
22:00 Spiritual SubMarine proudly presents Disco Volante (SouthAfrica) Bazen Kranj
22:00 Študentske zabave | DJ Mariano ParlamentPub
22:00 Life je good w. Challe Salle Life klub
22:00 Magnetic Shift Dvorana Gustaf Pekarna | Maribor
22:00 12h Gathering at F Club F club
22:00 Fragments w/ DAVE OWEN (V recordings / Mac II / WOC rec. / ZDA) KUD Channel Zero
22:00 RNB Reunion | Cvetličarna, 24. November Cvetličarna
22:00 Seekers x Phi w/ Desyn, Alex Picone, Niff Klub K4

Pages

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Vaša najljubša slovenska pevka?