petek, 24.11 2017, 22:00
Dvorana Gustaf Pekarna | Maribor
sobota, 02.12 2017, 20:00
KluBar
torek, 05.12 2017, 20:00
Dvorana Stožice | Ljubljana
petek, 08.12 2017, 20:00
Dvorana Stožice | Ljubljana
petek, 15.12 2017, 22:00
Unterhund | Ormož
sreda, 22. 11. 2017
9:00 Sklepna delavnica na temo turizma Občina Kidričevo
9:00 ICANKAR | štihova dvorana Cankarjev dom
11:00 ICANKAR | štihova dvorana Cankarjev dom
11:00 JARARAJA: TRUBAR IN DRUGI TRUBADURJI SLOVENSKE KULTURE | Linhartova dvorana Cankarjev dom
15:00 Grafitarnica, grafitarska delavnica za vse Gala Hala
17:00 OPERA MARTIN KRPAN | Kosovelova dvorana Cankarjev dom
18:00 Zadrega nikoli ne počiva- Saša Županek Mladinski informativni in kulturni klub
18:00 Kinofobija: Trst, Jugoslavija; Železne Stopinje TrainStation SubArt
18:00 EVOLUCIJA INVOLUCIJE / RAZVOJ SPREMINJANJA | Gallusova dvorana Cankarjev dom
19:00 OFF program 33. Festivala LGBT filma Klub Tiffany
19:00 Otherkin (punk, new wave, Dublin) Hangar Bar
19:00 Pomagajmo Dedku Mrazu Nebotičnik
19:30 MLADI MLADIM - PEVSKI VEČER | Slovenska filharmonija Cankarjev dom
20:00 Marko Bulc: PRVA ALTRUISTIČNA PREDSTAVA Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
20:00 Salsa Night Sputnik Svetovna kavarna
20:00 Defonija: JONES JONES (zda / lit) Klub Gromka
21:00 Lollipop Latino Fiesta @KlubTRUST, sreda 22.11.2017 TRUST kavarna - restavracija - hiša zabave
21:00 FUNK-FU Prulček
22:00 FFA in VF žur Pr'Skelet
22:00 KŠOK4 Študance: Splinterhouse & Nitz Klub K4
22:00 Študentske zabave | DJ Parli ParlamentPub
22:00 Slav Squat Razpaljotka! Companeros Ljubljana
četrtek, 23. 11. 2017
9:30 Tiskovna konferenca Žive naj vsi narodi in predpremiera spota Pritličje
9:30 IVAN, GLASBENO-PLESNA PREDSTAVA | Kosovelova dvorana Cankarjev dom
10:00 Peter Klepec ali Kako postaneš pravi junak | VELIKI ODER SNG DRAMA Ljubljana
10:30 IVAN, GLASBENO-PLESNA PREDSTAVA | Kosovelova dvorana Cankarjev dom
11:00 JARARAJA: TRUBAR IN DRUGI TRUBADURJI SLOVENSKE KULTURE | Linhartova dvorana Cankarjev dom
15:00 Otvoritev zimske terase Feniks caffe and lounge
17:00 80 LET IVA DANEUA | Dvorana Duše Počkaj Cankarjev dom
17:00 SPREHOD SKOZI ČAS Narodni dom Maribor
18:00 Predavanje in degustacija: RUM Selection - Luft 360° LUFT 360
19:00 Borut Šajn: »Para-Graf O,graje.« KUD Channel Zero
19:00 Otvoritev razstave: Land of pleasure, Saša Mrak Mostovna
19:00 Tamburaški orkestar Klas iz Novega Sada Etno Klub Zlati Zob
19:30 ORKESTER SLOVENSKE FILHARMONIJE | Gallusova dvorana Cankarjev dom
19:30 Čikn #7 - Battle 2 na 2 KLUB SMEHA 10KA
19:30 MI SMO TU! KUD Channel Zero
20:00 Četrtkanje: FRAT party, KluBar KluBar
20:00 Disco Mama, plesna glasba 70ih in 80ih let Franci na balanci
20:00 Kanda Kodža i Nebojša: Prvih 25 let! Gala Hala
Share/Save

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija