petek, 20.10 2017, 22:00
Nova Izba
sobota, 21.10 2017, 21:00
Ljubljana
sobota, 21.10 2017, 21:00
Prireditveni center ŠTUK
sobota, 21.10 2017, 22:00
Cirkus
sobota, 21.10 2017, 23:00
Cvetličarna
ponedeljek, 30.10 2017, 19:00
Pub BELI KONJ
torek, 31.10 2017, 22:00
Cvetličarna
sreda, 15.11 2017, 19:00
Arena Stožice | Ljubljana
petek, 20. 10. 2017
8:00 Študentska krvodajalska akcija - Častim ½ litra! v Trbovljah Klub B Trbovlje
11:00 Županova Micka | MALA DRAMA SNG DRAMA Ljubljana
14:00 Kostanjev piknik Akoya caffe lounge bar
17:00 ★ Faunovo popoldne Špica Caffe
17:00 Cutty Sark - Kostanjev piknik - IPA, da te skIPA Cutty Sark Pub
18:00 Hlapci | VELIKI ODER SNG DRAMA Ljubljana
19:00 VIST: Fotoknjiga osebno Layerjeva hiša
19:00 Modna revija - Jesen na Murkovi The Legend Pub
19:30 ORKESTER SLOVENSKE FILHARMONIJE | Gallusova dvorana Cankarjev dom
20:00 CORY HENRY AND THE FUNK APOSTLES Kino Šiška
20:00 ŽIVLJENJE JE VREDNOTA Narodni dom Maribor
20:00 KONCERT ELEKTRONSKE GLASBE | Kosovelova dvorana Cankarjev dom
20:00 Županova Micka | MALA DRAMA SNG DRAMA Ljubljana
20:00 Crippled Black Phoenix,Jonathan Hulten,Earth Electric Orto Bar
21:00 ALDO KUMAR Prulček
21:00 Celovečerec | DJ 1983 Pritličje
21:00 SUS (indie/punk rock, Srbija) Hangar Bar
21:00 NI Panike band ( Bellavita bar ) Petek 20/10 Bellavita Bar
21:00 Drugo dugme@Max Klub 20. 10. 2017 MAX KLUB
21:00 OKTOBERFEST Caffe Latino
21:00 Semafor PARTY 20.10.2017 La Siesta La Siesta- kavarna, hrana in klub
21:00 Red Love Party Pomurje Spartacus
21:00 Hip-Hop Reunion 2017 (Poklon slovenskemu Hip-Hopu) Cvetličarna
21:00 Žur z ansamblom Klateži Terra Caffe
22:00 Bailando Con Čili Čili Bar & Club
22:00 7. obletnica - Vlado Kreslin Nova Izba
22:00 Xequtifz Sputnik Svetovna kavarna
22:00 TRY- John Mayer Tribute Jazz Klub Satchmo
22:00 PURE Tech house session Club SEVEN Discotheque
22:00 Jugo rock žur v El gatu | petek, 20. oktober v Mesečini Klub Mesečina
22:00 Oldies Goldies pres. DJ OM & Matt The House Fox, 20/10/2017 NIAGARA Lounge Bar
22:00 Electro Sendwich: Hippietalizm / old skool goa adventure TrainStation SubArt
22:00 Saša Matić // petek, 20.10. ob 22h // Disco Planet Maribor DISCO PLANET | Maribor
22:00 Milica Pavlović Feniks caffe and lounge
22:00 Wish you were beer Kmkc Kompleks
22:00 Študentske zabave | DJ Parli ParlamentPub
22:00 SPOVEDNICA Cirkus
22:00 Yugo pop rock Balkan klub Podroom
22:00 Jager Balkan Party MIX CLUB Ljubljana
22:00 Friday Night Fever Club Pergola
22:00 Refresh: Spejs KUD Channel Zero
22:00 Rave Voyeur Gala Hala
22:00 Fiesta viernes Fuego - Latino club
22:00 MAD vol. 2 / Pr'Skelet Pr'Skelet
22:00 OVERLOAD's 15th anniversary / The Music Lab Terminal Club
22:00 Analogue/Digital: NITZ / ROLI / RIKI G Mostovna
22:00 One night in LA: Part II Klub KMŠ Maribor
23:00 Keep on dancing Klub Tiffany
23:00 A Skitzo, Lady Da Box // petek 20.10. Klub Monokel
23:00 AMADEUS BAND@TOP SIX CLUB (petek 20.10) TOP SIX - Day 'n' Night Club

Pages

Oglaševanje

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Kateri letni čas vam je najbolj všeč'